Prawne

Koszty wysyłki i płatności

Koszty wysyłki prezentuje poniższa tabela.
Podczas składania zamówienia, na formularzu danych osobowych, prezentujemy dokładną informację o obowiązującej dla twojego zamówienia cenie wysyłki.
Cena ta zależy od wartości produktów, wybranej formy dostawy i płatności, a także od okresowych promocji lub posiadanych kodów rabatowych.

Standardowe koszty wysyłki przedstawia poniższa tabela:


Sposób dostawy Sposób płatności Koszt wysyki
Kurier DPD Przelew tradycyjny 9,99 zł
Kurier DPD Pobranie 12,99 zł
Kurier DPD Przelewy elektroniczne PayU 11,99 zł
Kurier DPD Karta płatnicza i kredytowa PayU 11,99 zł


Wszystkie zamówienia realizujemy bez zbędnej zwłoki. Czekamy 3 dni robocze na opłacenie zamówienia przelewem bankowym. Zamówienia za pobraniem przekazujemy kurierowi do dwóch dni roboczych. Dla Twojej wygody umieszczamy przy każdym z rozmiarów przybliżony czas potrzebny do nadania zamówienia przez nas. Jeśli wybierasz płatność przelewem bankowym lub płatność internetową czas realizacji zamówienia jest liczony od chwili przyjęcia potwierdzenia pieniędzy na naszym koncie bankowym.

Zobowiązujemy się do zachowania następujących maksymalnych terminów dostawy: a) 7 dni – licząc od dnia uznania rachunku bankowego INSTYLIO do dnia przekazania zamówionego towaru kurierowi; b) w przypadku wyboru opcji: płatność za pobraniem, gotówką do rąk przewoźnika – 7 dni licząc od dnia potwierdzenia przez INSTYLIO zakończenia realizacji zamówienia (na zasadach określonych w Regulaminie) do dnia przekazania zamówionego towaru kurierowi.